برترین مارک ها ی بوتاکس

دیسپورت

dysport

Dysport

با اطمینان می توان ادعا کرد که دیسپورت ( Dysport ) بهترین مارک بوتاکس در ایران  برای از بین بردن چین و چروک صورت و داشتن صورتی نرم با پوستی یکنواخت است.

تا کنون میلیون ها نفر در سراسر دنیا از این محصول استفاده کرده اند که نتایج درخشان حاصله از نظرسنجی ها ی مراکز معتبر پزشکی گواه بر کارایی و کیفیت بسیار بالای این محصول داده است.

دیسپورت کیفیت بسیار بالایی دارد و به همین دلیل اولین پیشنهاد ما به کسانی خواهد بود که خواهان تزریق بوتاکس هستند.

مناطق مورد استفاده دیسپورت و بوتاکس

مناطق مورد استفاده بوتاکس و دیسپورت

دیسپورت در اصل برای درمان بیماران دیستونی (cervical dystonia (CD) ) ساخته شده است که بعلت کارایی بالای آن هم اکنون بیشتر در جهت رفع چین و چروک صورت و گردن و رفع تعریق و بهبود میگرن مورد استفاده فراوان دارد.

تصویر بیمار دیستونی

بیمار دیستونی

بنابراین برای رفع خط اخم و خط لبخند ، رفع شلی وچروک عمودی یا افقی گردن ، از بین بردن چین و چروک پیشانی و همچنین بالا کشیدن ابرو ها و پلک افتاده دیسپورت یکی از بهترین پیشنهادات خواهد بود.

تصویر قبل و بعد از تزریق دیسپورت

تصویر قبل و بعد از تزریق بوتاکس دیسپورت

تاییدیه ها


این محصول که مانند سایر بوتاکس ها از سم بوتولونیوم تهیه شده است ساخت کشور انگلستان بوده و دارای تاییدیه از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ایران است.

لازم به تذکر است که برای حصول نتایج بهتر حتما به پزشک زیبایی متخصص و با تجربه مراجعه نمایید.

تصویر تزریق دیسپورت برای کاهش تعرق زیر بغل ها

استفاده از دیسپورت برای کاهش تعرق زیر بغل ها

هزینه تزریق دیسپورت

هزینه دیسپورت به نسبت بالاست ولی چون دیسپورت را معمولا می توان به تعداد  دو یا سه نفر تزریق کرد اگر تعداد متقاضی کافی باشد می توان با مدیریت هزینه ها صرفه جویی قابل توجهی به دست آورد.


نورونوکس

Neuronox

نورونوکس مارکی کره ای است که چند سالی است تاییدیه وزارت بهداشت ایران را نیز کسب کرده است. این برند نیز مانند دیسپورت نتایج بسیار خوبی دارد و تجربه به ما ثابت کرده است هرچند به اندازه دیسپورت ماندگاری ندارد اما طول ماندگاری نورونوکس نیز بسیار بالاست.
سایر مارک های بوتاکس

از سایر مارک های بوتاکس میتوان به CANITOX و DERMATOX اشاره کرد که با توجه به توضیحات فروشندگان تحت لیسانس کانادا می باشد ولی چینی است.